Závěsy z panelů

Panelové závěsy je dobré použít v situacích, kdy bude často docházet k zatahování a roztahování závěsu. Typicky tomu tak je, pokud oddělujete například spací prostor od prostoru, který je obýván přes den a je není dobré, aby z něj bylo přímo vidět do spacího prostoru. Takové prostory ale někdy můžete chtít propojit. K tomu je dobré použít panelový závěs.

Panelové závěsy fungují tak, že pověsíte jednotlivé panely společně na kolejničku. Po této kolejnici je pak možné panelové závěsy posouvat a také pootáčet. Pootáčení je vhodné, pokud nepotřebujete skrz tuto oddělovací část procházet. Stačí vám, když bude procházet přes tyto dvě části světlo. Budete tedy moci dohlédnout do druhé části.

Toto řešní je poměrně levné a efektivní. Panelové závěsy se často používají v kancelářích na zatemnění velkých oken. Je potřeba, aby ten kdo panelový závěs obsluhuje byl schopen rychle zatemnit okna, například když je potřeba promítat. Pak je dobré pro běžnou práci v kanceláři zase rychle místnost prosvětlit panelový závěs dobře pomůže.

Doporučujeme

Vinylové podlahy - moderní podlahová krytina, která uspokojí i velmi náročné zákazníky. Cenově dostupná imitace dřeva, dlažby či kamene, která vás okouzlí. To jsou laminátové podlahy. Příjemný pocit při chůzi a kus přírody i u vás doma vám poskytnou dřevěné podlahy.Inspirace koupelny - najděte si inspiraci i pro Vaši koupelnu... Návrhy koupelen - s návrhem Vaší koupelny Vám rádi pomůžeme. Kvalitní koupelnové vybavení od Keraservis.cz. Vše pro koupelny. Sprchový kout a veškeré příslušenství naleznete v našich showroomech v Praze, Brně a Ostravě...