Dekorační závěsy

Korálkové závěsy mají jednu obrovskou výhodu a to tu, že působí opravdu pěkně. Korálky dělají zajímavé efekty, když se přes závěs prochází. Chvějí se a třpytí a proto máte o příjemnou kulisu postaráno. Navíc korálky, ze kterých budou vaše závěsy vyrobeny mohou být opravdu různé. Vybírat je pak dobré podle toho, do jakého tónu máte laděn zbytek interiéru. Závěsy z korálků by rozhodně neměly nějak zvlášť z celkového vyznění pokoje vyčnívat, aby příliš nerušili život v pokoji.

Rozhodně bude lepší, když zvolíte korálky, dřevěné, v případě, že nábytek a další propriety v pokoji jsou vyrobeny ze dřeva. Dřevěné doplňky a nábytek mají výhodu v tom, že působí přírodně a vy budete mít pocit klidu a pohody. Někomu se ovšem dřevo jako materiál nijak zvlášť nelíbí. Korálkový závěs může být vyhotoven i z korálků plastových roztodivných barev nebo i z barveného skla. Mějte ovšem na paměti, že v jednoduchosti je síla a to platí i korálkovém závěsu. Pokud máte v pokoji červené doplňky, pak bude určitě pěkně vypadat, když zvolíte závěs z červenách korálků a nebudete používat příliš mnoho barev. Působí to zmateně a "přeplácaně".

Výhodné na korálkovém závěsu je to, že je vysoce praktický pro oddělení dvou prostorů, mezi kterými nemusí být absolutní izolace. Korálkový závěs poskytuje výměnu vzduchu mezi místnostmi, zvuků a zároveň je opravdu snadné mezi takovýmito prostory přecházet i s plnými rukami, jelikož si nemusíte žádným způsobem přidržovat dveře, ale jen jednoduše projdete a korálkový závěs se vašemu průchodu přizpůsobí.

Doporučujeme

Vinylové podlahy - moderní podlahová krytina, která uspokojí i velmi náročné zákazníky. Cenově dostupná imitace dřeva, dlažby či kamene, která vás okouzlí. To jsou laminátové podlahy. Příjemný pocit při chůzi a kus přírody i u vás doma vám poskytnou dřevěné podlahy.Inspirace koupelny - najděte si inspiraci i pro Vaši koupelnu... Návrhy koupelen - s návrhem Vaší koupelny Vám rádi pomůžeme. Kvalitní koupelnové vybavení od Keraservis.cz. Vše pro koupelny. Sprchový kout a veškeré příslušenství naleznete v našich showroomech v Praze, Brně a Ostravě...