Dětské závěsy

Dětské závěsy by se měli volit vždy podle povahy dítěte s dekoracemi, které má on sám rád. Zároveň vám dekorační závěsy poskytnou ochranu dětí před nežádoucími pohledy z venku. Závěsy do oken zkrátka vytvoří v dětském pokojíčku útulnou a domáckou atmosféru.

Děti jsou úplně jiné než dospělí. Jejich priority se velmi liší od priorit dospělého, a tak se může stát, že pokud budete vybírat dětské závěsy, nemusí se mu vždycky líbit. I když se zdá, že záclony a závěsy nejsou pro dítě podstatnou věcí v jeho pokojíčku, nemusí to být pravdou. Svět je přes dětské oko úplně jiný, a tak není divu, že se rodiče občas v něčem ošklivě spletou. Musíte tedy dávat pozor na správný výběr závěsů pro vaši ratolest. Nejlépe asi uděláte, když své dítě vezmete s sebou a zkusíte s ním udělat kompromis. Jelikož jenom ono samo bude vědět nejlépe, co se mu líbí a co ne. Rozhodovat můžou i detaily. Chce to si to vyzkoušet samotný dětský závěs. Mohou rozhodovat například i zdánlivě nepodstatné stíny. Pokud například závěs do okna bude vrhat špatný či strašidelný stín na stěnu, váš potomek se toho může bát a nebude chtít ve svém vlastním pokojíčku spát.

Dalším důležitým pravidlem při nákupu závěsu pro svou ratolest, je bezpečnost. Na bezpečnost však kladou větší důraz rodiče než dítě samotné. Podvodníci z různých zemí, ze kterých je materiál na výrobu závěsu k nám dovážen, často chtějí ušetřit, a tak nedají materiálu takovou péči, jakou by si zasloužil. Když nakupujete závěsy do dětského pokoje musíte dbát i na to, zda je z kvalitního materiálu. O kvalitu závěsu by se sice měla spíše zaměřit Česká obchodní inspekce, ale častokrát nestihne novinky na trhu zkontrolovat dřív, než jsou vypouštěny do prodeje. Zkuste se například vyhnout záclonám a závěsům z Číny.

Doporučujeme

Vinylové podlahy - moderní podlahová krytina, která uspokojí i velmi náročné zákazníky. Cenově dostupná imitace dřeva, dlažby či kamene, která vás okouzlí. To jsou laminátové podlahy. Příjemný pocit při chůzi a kus přírody i u vás doma vám poskytnou dřevěné podlahy.Inspirace koupelny - najděte si inspiraci i pro Vaši koupelnu... Návrhy koupelen - s návrhem Vaší koupelny Vám rádi pomůžeme. Kvalitní koupelnové vybavení od Keraservis.cz. Vše pro koupelny. Sprchový kout a veškeré příslušenství naleznete v našich showroomech v Praze, Brně a Ostravě...